Otázky a odpovědi

Jak mám provést výběr kalhotek?

V galerii jsou fotgrafie dámských použitých voňavých kalhotek, které slouží jako ukázka kalhotek, které byly a nebo i jsou v nabídce. Pro aktuální skutečnou nabídku využijte buď kontakty, kde do zprávy napište, od jaké dívky Vás zajímá nabídka. V pokud možno co nejkratším čase Vám bude na zadaný e-mail (vyplňte prosím pečlivě, jinak se odpovědi nedočkáte) zaslána odpověď. 

Ovšem nejrychlejší cestou je navštívit přímo stránku České amatérky , kde si vyberete z nejčerstvější aktuální nabídky konkrétní dívky a na jejím emailu se můžete ihned i domluvit. A když tam již budete, můžete si zcela zdarma zpříjemnit čas krásou českých amatérek.

Je možné si vybrat i jiné druhy oblečení či fetiše?

Ano, je to možné. Opět Vás poprosíme, aby jste v kontaktech do zprávy popsal, co nejpodrobněji Váš požadavek a od které dívky by to mělo být (jejich fotografie se jmény naleznete na stránce O nás). Váš požadavek bude s konkrétní dívkou konzultován a v co nejkratším čase obdržíte odpověď včetně cenového požadavku na Vámi zadaný e-mail. V případě, že požadavek bude složitější a po odsouhlasení inzerující, Vám zašleme e-mailový kontakt na danou dívku či ženu.

Jak probíhá platba?

Částku, která bude dojednána a Vámi odsouhlasena (cena se NENAVYŠUJE o žádné balné a ani poštovné) platíte PŘEDEM a můžete zaplatit třemi různými způsoby.

  1.  převodem na účet (číslo účtu a var. symbol Vám bude sděleno)
  2.  pomocí systému PaySec (číslo PaySec na který provedete platbu Vám bude sděleno)
  3.  pomocí systému PayPal (instrukce obdržíte v okamžiku, kdy se rozhodnete pro tuto platbu)

Zásilky na DOBÍRKU z důvodu cenové náročnosti a neseriozního jednání některých klientů NEPROVÁDÍME !!!

Je možné provést objednávku i na Slovensko?

Ano, je to možné. Cena Vám bude sdělena v EUR a bude navýšena o 1,50 EUR na zvýšené náklady na dopravu. Platbu můžete uskutečnit dvěma způsoby.

  1. převodem na účet v EUR vedený ve Slovenské republice (takže žádný převod do zahraničí a s tím spojené vysoké platby)
  2. pomocí sy stému PayPal (instrukce obdržíte v okamžiku, kdy se pro tuto platbu rozhodnete)

Jak probíhá doručení?

Vše, co si vyberete je odesíláno DOPORUČENOU zásilkou a při jejím odeslání Vám na e-mail dorazí podací číslo, aby jste na stránkách pošty mohl zásilku sledovat. Zásilku lze doručit na kerou koliv dodací adresu jak domů, tak i do zaměstnání či PO BOX. Pokud chcete ještě více diskrétnosti, lze zásilku zaslat na POSTE RESTANTE (podrobnosti na vyžádání vysvětlíme).

Všechny zásilky jsou baleny a odesílány zcela diskrétně, bez nějakých popisů, nabídek atd., takže nikdo a ani poštovní doručovatel neví, co zásilka skrývá. Diskrétnost a slušné jednání je naší prioritou.

Je možné osobní převzetí či sexuální kontakt s dívkou či ženou?

Osobní převzetí je z důvodu zachování diskrétnosti a hlavně bezpečnosti dívky či ženy vyloučeno a NEPOSKYTUJE SE.

Žádný sexuální kontakt, tel. číslo na dívku a další věci v žádném případě neposkytujeme a nezprostřekujeme. Prosím, respektujte to. 

Jaké mám záruky, že vše proběhne tak, jak má proběhnout?

Jelikož platba je bezhotovostní, dá se velmi snadno sledovat a dohledat. Platba dívkám proběhne až v okamžiku, kdy Vy obdržíte objednanou věc, takže je vyloučen podvod ze strany dívky či ženy. Pokud by zásilka nebyla odeslána, obdržíte zpět veškeré finanční prostředky, které jste převedl. S odesláním zásilky zároveň na e-mail obdržíte fotografii, jak má zvolená dívka prádlo na sobě oblečené.

Dále je zásilka odesílána DOPORUČENĚ, takže jí lze opět bez problémů sledovat až po převzetí Vámi.

Jediné, kdy se zříkáme odpovědnosti, je 

  1. okamžik, kdy byla zásilka řádně doručena a Vy jste jí z jakého koliv důvodu nepřevzal. V tomto bodě je to pro nás bráno jako doručená zásilka a Vy nemáte nárok na žádnou finanční kompenzaci. Dívka dostála svému závazku a finanční prostředky jí jsou převedeny.
  2. kdy jste si z důvodu atipické objednávky domlouval detaily přímo s inzerující dívkou či ženou a my o platbě a zásilce nemáme přehled.

Mějte prosím na paměti, že naší prioritou je spokojený klient, který se vrací a né podvody s drobnými finančními částkami.