Něco málo o nás

Projekt České amatérky umožňuje dívkám, zralým ženám, paničkám a maminám zdarma inzerci, kde mohou nabízet své domácí porno video nebo třeba voňavé kalhotky , o které zde jde v první řadě. Naší snahou je především priorita kvality a diskrétnosti, kterou maximálně garantujeme, neboť nám jde o spokojeného klienta, který se rád vrací. Jak vše probíhá a jak si můžete konkrétní voňavé kalhotky objednat, zaplatit a další, se dozvíte v "OTÁZKÁCH A ODPOVĚDÍCH", případně nás se svým požadavkem neváhejte kontaktovat, rádi pomůžeme a zajistíme Vaší maximální spokojenost. 

Aktuálně své voňavé kalhotky a jiné intimnosti nabízí tyto dívky a zralé ženy

            

Šťavnaté a voňavé kalhotky přímo dle Vašich představ od konkrétních českých dívek, zralých žen, paniček a mamin. Jedinečná příležitost, jak dát Vašemu sexu další impuls a posunout ho do další dimenze, ve kterých se Vaše přání a sny zhmotní v realitu. Samozřejmě, že  zachování absolutní diskrétnosti je pro nás prioritou.

Celé to vzniklo v roce 2013, kdy se začaly realizovat stránky České amatérky, které zdarma prezentují amatérskou erotickou fotografii. Během práce na těchto stránkách nás začali oslovovat muži, že mají delikátní přání na voňavé kalhotky a zda jim ho diskrétně splníme. Rozhodly jsme se, že pokud některá z dívek bude chtít, tak jí toto zprostředkujeme. Jednotlivé dívky či ženy jsou spokojené, protože si mohou občas přivydělat a zákazníci mají zase své splněné přání. Stoupající počet odběratelů, kteří se pomalu a jistě opět vrací i s třeba podstatně intimnějšími požadavky, je pro nás důkazem toho, že to byl krok správným směrem. My i inzerující ženy jsme si v první řadě vědomy, že spolehlivost, fér jednání a hlavně plná diskrétnost je tím jediným správným směrem. Podvody a neuskutečněné sliby u nás nemají místo.

Jsou to z větší části muži z různých společenských vrstev, kteří se rozhodli, že si splní své přání a pořídí si voňavé a šťavnaté kalhotky či jiné intimní součásti každé ženy, aby jejich sex byl ještě plnohodnotnější. My plně chápeme, že tyto intimní součásti oblečení žen se těžko shání na "ulici" a pro některé je profesně i společensky nemožné je sehnat jinak, než touto cestou. Naše společnost si ráda hraje na moralizování, kdy ostatním chce diktovat, co je a co není mravně přípustné, ale nebere v potaz jedince, kteří mají ve svém sexuálním životě jiné potřeby.

Proto jsme se rozhodly, že těmto mužům umožníme plně diskrétní zhmotnění jejich přání a snů projektem České amatérky a voňavé kalhotky.